+371 673 72 856

Ziemas skaistuma noslēpumi

21 februāris 2018

Ziemas skaistuma noslēpumi

Ziema ir īstais laiks, kad Siberika iesaka sargāt savu ādu. Satavojoties lielajam salam mēs apkopojuši dažus ziemas noslēpumus lai sargāt sevi un bērnus aukstajā laikā.

Sejas un roku ādai

Auksts gaiss dehidrē roku un sejas ādu. Mēs rekomendējam aizsargājošus krēmus un maskas, kuri rada aizsargslāni. Ziemas periodā ādu ietekmē vairāki faktori, kuri var dehidrēt ādu - vējš, sals un sausums telpās. Ir pierādīts, ka aukstajā laikā ādā veidojas ledus kristāli, kuri bojā šūnas un ierobežo mitrināšanas procesu, kas izraisa skābekļa badu. Lai no tā izvairītos, aizsargājiet savu ādu ar produktiem kuri veido tauku aizsarg slāni. Mēs rekomendējam sviestu Natura Siberica Northen butter vai aizsargkrēmu Aevit no Revuele!

natura-siberica-black-cleansing-butter-120-ml-890435-en.jpg

91QIDrHPd+L._SX355_.jpgZiemā mēs iesakām izmantot aizsardzības krēmu. Tas nav stipri jāierīvē ādā, bet gan vienkārši ir jāuzklāj bagātīga krēma kārta uz tās ādas, kuru var ietekmēt sals. Uzreiz pēc krēma uzklāšanas nevajadzētu doties laukā aukstumā, ir nepieciešams pagaidīt 20-30 minūtes. Laicīgi uzsmērējies ar krēmu, kamēr gatavojies iet pastaigāties.

Vislabākie ingredienti ziemas aizsargājošā krēmā ir pantenols, glicerīns, bišu vasks vai zāļu ekstrakti. Ļoti noderīgas ir arī piedevas no kumelīšu eļļas, alvejas vai citām augu eļļām. Šāds krēms padarīs sausu ādu maigāku un veidos eļļas aizsargslāni, kas neļaus ādai zaudēt ūdeni un neļaus ledus kristāliem veidoties ādas epidermā.

Ziemas laikā ir jāmitrina organisms ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšienes - dzeriet vairāk šķidruma, vēlams sulas vai negāzētu ūdeni. Neaizmirstiet arī palielināt gaisa mitrumu telpās ar apkuri! Izmantojiet gaisa mitrinātājus, iegādājieties akvāriju vai audzējiet istabas augus!

Bērniem

Bērnu āda ir vēl jutīgāka ziemas laikā, salīdzinot ar pieaugušo ādu, turklātbērni mīl spēlēties ziemas laikā. Vēl viņi var pārkarst, jo ir pārāk silti apģērbti un tāpēc svīst. Bērnu ādas aizsardzība ir ļoti svarīga aukstos ziemas mēnešos. Kad bērnam, pārnākot mājās, ir apsārtums uz ādas - iespējams sals kairina ādu, un tādēļ mēs iesakām izmantot nomierinošu krēmu. Natura Siberica piedāvā speciālo ikdienas krēmu tieši bērniem.

21325-Little-Siberica-Baby-Daily-Care-Cream-75ml.jpg

Kāju aizsardzība

Kāju aizsardzība nav mazsvarīgāka par pārējo ķermeni. Kājas aizsargā tieši apavi, un ziemā apaviem ir nepieciešama īpaša aprūpe. Obligāti jāapstrādā visas apavu šuves ar vasku, un pirms lietošanas apstrādājiet apavus ar Dividik impregnējošo līdzekli!


Atpakaļ