+371 673 72 856

Sejas skaistumkopšanas noslēpumi: Sejas līdzekļu veidi

16 maijs 2018

Sejas skaistumkopšanas noslēpumi: Sejas līdzekļu veidi

Sejas tīrīšanas un skaistumkopšanas līdzekļu daudzveidība var samulsināt pat zinošu ekspertu. Tieši tādēļ tiek uzdoti visdažādākie jautājumi par kosmētiku: Kāda ir atšķirība starp toniku un losjonu? Ko izvēlēties noteiktam ādas tipam? Kā darbojas noteiktais līdzeklis? Šajā rakstā mēs vēlētos atbildēt uz dažiem no šiem jautājumiem.

Sejas tīrīšana ir ļoti svarīga, un tā ir viena no vissvarīgākajām skaistumkopšanas procedūrām, pret kuru jāizturas ar pienācīgu atbildību. Vairāki ādas kopšanas produkti papildina cits citu, vai ir izveidoti noteiktiem mērķiem, tāpēc ir svarīgi izvēlēties piemērotu kosmētiku.

Sīkāk par sejas ādas kopšanas līdzekļu tipiem:

"Krēms-balzams" Pēc konsistences līdzīgs šķidram krēmam. Visbiežāk to izmanto ķermenim. Un sejai tas ir vairāk piemērots kā kosmētikas noņemšanas līdzeklis.

"Pieniņš" Līdzīgs krēmam, bet pieniņā ir mazāka tauku konsistence. Vislabāk der pārāk taukainai ādai.

"Želeja" Želejā (vai gēlā) gandrīz pavisam nav tauku, galvenokārt līdzeklis sastāv no ūdens.

"Toniks" Tas sastāv no ūdens un alkohola (vai tā aizstājējiem) un citām piedevām.

"Losjons" Vecmodīgs tonika nosaukums, bet faktiski tas ir viens un tas pats.

"Emulsija" Sastāv no divām bāzēm - eļļas un ūdens bāzēm, kuras tiek aktivētas tikai tad, kad ir sajauktas. Īstais efekts ir manāms, kad starp šīm divām vielām notiek reakcija.

"Putas" Tās ir paredzētas sejas mazgāšanai. Pirms lietošanas šķidrums jāuzputo, bet gatavās putas uzreiz var lietot.

layering-skin-care-lede-1.jpg

"Skrubis" Satur mazas daļiņas, kas no ādas noņem vecās šūnas, netīrumus un taukus. Tajos tiek izmantotas dažādas mikrogranulas - sāls, smiltis, sasmalcināti augu kauliņi, smalkas bumbiņas.

"Pīlings" (vai "eksfoliants") Protams visbiežāk tā tiek saukta pati tīrīšanas procedūra. Ir dažādi pīlinga veidi - ķīmiskais, lāzera, mehāniskais. Šis process sagatavo ādu, lai tā labāk absorbētu krēmus un maskas. Mehāniskais pīlings sastāv arī no mikrogranulām, bet tie ir daudz sīkāki salīdzinot ar skrubiem.

"Gommage" Mīksts mazgāšanas līdzeklis jutīgas ādas tīrīšanai. Tas nesatur daļiņas, bet izšķīdina mirušās šūnas ar skābju palīdzību. Tas darbojas kā līmlente, kurai pielīp netīrumi un atmirušās šūnas.

"Micelārais ūdens" Pateicoties īpašai ķīmiskai struktūrai, micelārais ūdens vislabāk attīra ādu, nebojājot to. Šķidrums sastāv no mazām daļiņām – ļoti aktīvām vielām, kuras ķīmiski savāc netīrumus un citas daļiņas.

"Maska" Aktīvā viela, kuru tiek rekomendēts izmantot tikai uz tīras ādas un tikai dažas minūtes. Maskas mērķis ir notīrīt vai atjaunot ādu, kā arī barot un mitrināt. Ir želejveidīgas, sausas, auduma maskas, kā arī plēves maskas.

Zinot atšķirību starp visiem šiem kosmētikas līdzekļiem, ir vieglāk izvēlēties nepieciešamās procedūras dziļākai attīrīšanai un labākam rezultātam. Siberika veikalu konsultanti gatavi Jums palīdzēt izvēlēties līdzekļu komplektu piemērotu tieši jūsu ādas tipam.

Meklējiet vistuvāko kosmētikas veikalu Siberika ŠEIT!


Atpakaļ