+371 673 72 856

Sejas skaistumkopšanas noslēpumi: Pareizā secība skaistumkopšanas produktu izmantošanai

12 jūlijs 2018

Sejas skaistumkopšanas noslēpumi: Pareizā secība skaistumkopšanas produktu izmantošanai

Sejas ādas tīrīšana un kopšana ir ļoti svarīgs process. Jūs nevarat vienkārši lietotvisus līdzekļus izlases kārtībā un gaidīt rezultātu. Mēs vēlamies runāt par mūsu ekspertu prioritātēm, padomiem, noslēpumiem un ieteikumiem, kas palīdzēs panākt maksimālu efektu ādas kopšanā.

1. Masāžas līnijas

Ir svarīgi zināt, kā pareizi izmantot līdzekļus sejai, saprast, kā āda uztver krēmu vai serumu, kā arī, vai uz ādas būs pietūkums vai apsārtums. Galvenais noteikums ir uzklātlīdzekļus pēc sejas kontūrāmm, kā parādīts fotoattēlā.

resize.jpg

2. Attīrīšana

Ja vakaros izmantojat kosmētikas līdzekļus, ir ļoti svarīgi vispirms notīrītu ādu. Mēs iesakām lietot micellar ūdeni, lai efektīvāk notīrītu kosmētiku un citas daļiņas, kas paliek uz sejas pēc aktīvas dienas.

EO Laboratorie Micelārs ūdens kosmētikas noņemšanai no sejas, acīm, lūpām

eclab_facemicellarsolution.jpg

3. Sākums

Serumi ir visaktīvākie ādas kopšanas līdzekļi. Tos ieteicams lietot, kamēr āda ir tīra, lai panāktu maksimālu efektu un aktīvās sastāvdaļas uzsūktos ādā. Var turēt veselu serumu komplektu dažādiem mērķiem - anit-age, liftings, barošana utt., taču visus lietot veinlaicīgi nav ieteicams.

Natura Siberica Royal Caviar sērums sejas ādai anti-age

502-1.jpg

4. Kafijas pauze

Nav rekomendēts izmantot vienlaikus visus līdzekļus. Labākais variants ir starp procedūrām uztaisīt pauzi. Piemēram, pēc viena līdzekļa lietošanas jūs varētu iedzert kafiju, un tikai pēc tam turpināt tālākas procedūras.

Video kā uztiasīt lielisku kafiju izmantojot french press metodi

mqdefault.jpg

5. Fiksēt rezultātu

Ja jūs vēlaties garantēt seruma vai citu spēcīgu vielu iedarbību, varat izmantot krēmu ar mitrinošu effektu - tas nostiprinās seruma iedarbību. Bet ir svarīgi saprast, ka pats krēms aktīvi ietekmē ādu, tāpēc ir svarīgi nepārspīlēt.

Natura ESTonica BIO Mitrinošs krēms normālai un sausai sejas ādai

apigg3h34__41653.1486248097.jpg

6. Pievienot eļļu

Mazās devās eļļas var padarīt ādu spīdošāku. Pēc sejas krēma izmantošanas var izmantot drusciņ eļļas sausās vietās. Bet atceraties – eļļas iesūcas caur mitrinošu krēmu, bet ne otrādi. Ja lietojat vairākus serumus, labāk izlaist eļļu - tas padarīs ādu pārāk taukainu.

7. Neaizmirst par aizsardzību

Aizsardzība pret sauli ir svarīga pirms katras iziešanas ārā. Bet ir vērts atcerēties, ka,aizsardzība, kas tiek uzklāta pirms visiem līdzekļiem, būs maz lietderīga. Tāpat ir vērts pārbaudīt, vai jūsu dienas krēmā ir aizsardzība, jo lielākajai daļai dienas krēmu jau ir SPF.

EO Laboratorie Krēms problem. un taukainai sejas ādai “Matējošs” SPF15

71cGa785gUL._SY355_.jpg

8. "Nakts laiks"

Retinols (A vitamīns) – risinājums lielākajai daļai ādas problēmu. Šo līdzekli var lietot pat pēc seruma un krēma, jo retinols ir diezgan aktīvs. Tas ir labs līdzeklis ādas atjaunošanai un atbrīvošanai no pūtītēm vai akne. Labākam efektam retinolu vislabāk lietot pēc vakara procedūrām.

BONUSS "Paļaujies, bet pārbaudi!"

Ja jums ir ļoti jutīga āda vai vēlaties pamēģināt jaunu līdzekli, rekomendējam to vispirms pārbaudīt. Visvieglākais veids pārbaudīt, vai jums ir alerģija uz līdzekli ir “patch test”. Uz neliela plāksterīša uzklājiet nelielu jaunā produkta daudzumu un uzlīmējiet uz ādas. Tas jānotur kādu laika sprīdi, tiek ieteiktas24 stundas, ne vairāk. Ja pēc šī laika perioda āda nav apsārtusi vai iekaisusi, līdzekli var droši lietot bez kādām sekām. Ja tomēr parādās apsārtums, līdzeklis jānoskalo ar lielu ūdens daudzumu - visticamāk jums ir alergija uz kādu no līdzekļa sastāvdaļām.

Tie ir daži no svarīgākajiem ieteikumiem sejas kopšanai. Nav vērts ietaupīt naudu sejas līdzekļiem un savai veselībai. Jūs varat atrast visus piedāvātos produktus mūsu veikalos.

Veikali Siberika piedāvā plašu organiskāsun dabīgās kosmētikas klāstu sejai, un mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties pareizos līdzekļus un pastāstīs, kā tos labāk izmantot. Mūsu veikalu adreses var atrast šeit.


Atpakaļ