+371 673 72 856

Kosmētikas aromātu māģija

27 februāris 2018

Kosmētikas aromātu māģija

Visas smaržvielas gan parfimērijā, gan kosmētikā tiek izvēlētas pēc specifiskiem noteikumiem. Ir svarīgi lai kosmētika ne tikai ir labi smaržo, bet tā smarža ir interesanta un turas veselu dienu.

Visu noteic tieši “Smaržu piramīda”, pazīstama arī kā “Olfakoru piramīda”. Šie noteikumi palīdz veidot patiešām profesionālas smaržvielas kosmētikai, kuras lakoniskas, un dienas laikā to notis mainās, ļaujot skanēt katrai smaržu sastāvdaļai.

1990 gadā Franču Parfimērijas biedrība apstiprināja 7 pamata parfimērijas tipus, taču, lai atvieglotu saprašanu, ir 3 galvenās grupas.

Augstākās notis (Sākotnējās notis) - tās ir viskošākās, bet nav ilgstošākās no trijiem tipiem. Viņas ir jūtamas gandrīz nekavējoties un ilgst 5-10 minūtes. Tās galvenokārt ir saistītas ar citrusaugļiem un garšvielām.

Vidējās notis ("Sirds" notis) – identificē visstiprāko smaržu, kas atveras pēc 10-20 minūtēm un skan līdz pat 3 stundām. "Sirds" notis parasti saistītas ar ziedu, augļu un koka smaržām un veido aromāta pamatu.

Šleifa notis (Finālās notis) - smaržas grupa kura parādās pēc 2 stundām, un tās var ilgst no 6 līdz 8 stundām. Šos aromātus raksturo muskusa, ambras un sūnu smaržas.

Protams, šo aromātu noturība kosmētikā ir atkarīga no smaržu tipa un koncentrācijas.

EO Laboratorie savā jaunajā kolekcijā "Pasaules Valstis" apvienoja dažādus kosmētikas produktus no visas pasaules, kas papildina viens otru ne tikai ar īpašībām un efektu, bet arī ar lakoniskām smaržām. Izmēģiniet dabisko kosmētiku no EO Laboratorie, visos Siberikas veikalos.


Atpakaļ