+371 673 72 856

5 veidi kā aizsargāt savus matus no saules

9 augusts 2018

5 veidi kā aizsargāt savus matus no saules

Tu jau esi izsmērējusi savu SPF saules aizsardzību pa visu ķermeni. Esi izmantojusi pareizos un vieglos ādas kopšanas līdzekļus vasaras sezonai. Bet ko darīt ar matiem? Matiem apdeguma nevar būt, bet ultraviolets (UV) lauž matu kutikulas, uz padara matus trauslus un sausus. Mēs pastāstīsim par 5 viediem kā pasargāt matus, lai tie paliek veselīgi.

1.Izveidojiet matu aizsargslāni

Pēc peldēšanas mēs iesākam izķemmēt mitrus matus kopā ar eļļu ar barojošo efektu (piem. Aromatika kosmētiskā eļļa matu stiprināšanai vai LoveCoil Bio eļļas matiem), un pēc tam savilkt matus kubiņā. Tas palīdzēs pasargāt matus no izžūšanas līdz dienas beigām.

2.Novērst bojājumus ar matu maskas palīdzību

Ja jūs nepavadiet daudz laika ārā, pat dažas minūtes zem karstas vasaras saules var padarīt jūsu matus izkaltus. Saglabājiet savu matu veselīgu ar iknedēļas maskas palīdzību - piemēram matu maskas komplektiņi no Cafe MIMI. Karstums atver matu kutikulas un atver ādas poras, tas nozīmē ka jūsu mati ātrāk saņems mitrinošu efektu un atjaunosies.

3.Retāk izmantot šampūnus

Dabīgie tauki, kuri veidojas uz jūsu matiem, jau dod aizsardzību no saules, tieši tā dēļ, nevajag pārāk bieži mazgāt matus, karstajā laikā. Nav obligāti mazgāt matus katru dienu un pamēģināt sausus šampūnus vai vieglās mazgāšanas balzāmus, lai attīrīt matus bet nenoņemt naturālo aizsardzības slāni.

4.Neaizmirstiet par galvas ādu

Visi ziņa, ka veselīgā galvas āda, noved pie veselīgiem matiem. Mēs iesakām izmantot matu aizsardzību pret sauli visos līdzekļos arī matu veidošanā. Piemēram Natura Siberika Olbepikha un EO Laboratorie termo-aizsargājusi matu sperji, aizsargās matus no karstuma ietekmes un palīdzēs veidot vēlamo frizūru.

5.Īstais laiks iemīļotai un stilīgai cepurei

Platmales cepure kura piesedz jūsu seju un kaklu dod papildus aizsardzību viskarstākajās dienās - no 12.00 līdz 14.00. Bet īsti arī jāzina kāda cepure aizsargās labāk - ir pārbaudīts ka parastas salmu cepures neaizsargā no saules tik efektīvi. Atradiet sev blīvāku cepurīt kura neļaus stariem bojāt jūsu matus.


Atpakaļ